Новини Половинкинської сільської ради

29.12.2018р у сільському Будинку культури с.Половинкине відбувся дитячий Новорічний ранок

 

 

 

Базове підприємство СТОВ "Агродвір" в особі директорів Живага Миколи Олександровича та Живага Олександра Миколайовича привітало наших маленьких жителів с.Половинкине з новорічними святами солодкими подарунками.

 

 

 

18.12.2018р у приміщенні Половинкинської сільської ради відбувся святковий захід "Майстерня Святого Миколая".

 

 

 

 

 

27.11.2018р в адмінбудівлі Половинкинської сільської ради в рамках проекту "Аграрні розписки в Україні " ( у партнерстві з Швейцарською Конфедерацією та Міжнародною фінансовою корпорацією WORLD BANK GROUP  IFC International Finance Corporation )  відбувся семінар для агровиробників.

 

 

 

 

14.10.2018р Половинкинська сільська рада привітала військових, які знаходяться на території села Половинкине з Днем Захисника України

 

 

14 жовтня 2018року у селі Половинкине відбувся "Спортивний День Села", що був приурочений до "Дня Захисника України"  та "Дня Українсього Козацтва"

 

 

 

Наші спортивні досягнення на XVI районних сільських іграх.

          8 вересня 2018р на стадіоні «Колос»  відбулися ХVI районні сільські спортивні ігри, присвячені Дню фізичної культури та спорту , в яких прийняли участь 14 збірних команд.

       В такому командному виді спорту, як волейбол, переможцями стала команда Половинкинської сільської ради. В особистій першості  (легка атлетика) ми  також маємо в цьому році переможців :  100м жінки – Немидько   Ольга, 1000м чоловіки  –  Світличний Руслан; армспорт  – Левашов  Роман.

В загальному заліку вп’яте за всю історію сільських спортивних ігор переможцями стала спортивна команда села Половинкине.

 

Половинкинська сільська рада привітала військових, які знаходяться на території села Половинкине з Днем Незалежності. Працівники сільської ради приготували смачну кашу, пиріжки та відвідали військових.Нехай ці прості домашні страви, які були приготовані від щирого серця, нагадують нашим захистникам рідні домівки та тепло домашнього вогнища.

 

   Продовжується реконструкція Свято-Преображенського храму села Половинкине. Зведення храму - задача тяжка особливо з матеріальної сторони. Багато хто вважає, що допомога при будівництві храму лежить на служителях церкви, або на заможних організаціях, але насправді це не так. Храм села Половинкине будується при допомозі невеликих організацій та простих людей. 

             Релігійна громада  та настоятель Свято-Преображенського храму села Половинкине звертаються робити свої пожертви на реконструкцію храму, записавшись в церковному журналі або перераховувати  кошти на банківський рахунок в ПАТ КБ "Приватбанк"  ЄДРПОУ 14360570; код банку 304795; розрахунковий рахунок 26002053722837. Одержувач :Свято-Преображенська парафія с. Половинкине.   

              Нехай допоможе нам  в цій справі  Всемилистовий Господь! 

              Про  реконструцію храму можна ознайомитись в розділі "Фотогалерея".

 

           

 

Святковий захід Дата створення: 11:50 08.08.2018

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *