Оголошення Половинкинської сільської ради

Виконавцем земельних торгів з продажу права оренди терміном на 49 років земельної ділянки комунальної власності  площею 0,3543 га, кадастровий номер 4425184500:01:004:0396, для будівництва і обслуговування будівель торгівлі  за адресою с. Половинкине. вул. Пригородня, б/н, визнано ТОВ Агентство по нерухомості "Дісконт" (юридична адреса м.Сєвєродонецьк -11, проспект Гвардійський, 48)

ШАНОВНІ  ПЛАТНИКИ  ЗЕМЕЛЬНОГО ПОДАТКУ!

Половинкинська сільська рада нагадує,   що земельний податок та податок на нерухомість за 2018 рік необхідно сплатити терміном до 31  серпня 2018 року.

Податкові платіжні повідомлення та квитанції до них отримайте в сільській раді – щодня  з 8.00 до 15.00 крім вихідних.

Сплатити податок можна як на місцевому поштовому відділенні  так і  через каси Ощад та Приват банків.

Шановні власники молодняка КРС!

Якщо Ви утримуєте телят віком до 13-ти місяців, ідентифікованих та зареєстрованих у встановленому законодавством порядку, Ви маєте право на державну дотацію.  Отримання державної дотації передбачено Постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року за №107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у  державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва»

Дотація надається за вирощування молодняка великої рогатої  худоби, яка народилася в господарствах фізичних осіб і був ідентифікований та зареєстрований у встановленому законодавством порядку . Обсяг дотації за молодняк великої рогатої худоби становить 2500 гривень із розрахунку на одну голову.

Дотація за молодняк надається кожні чотири місяці його утримання у розмірі:

• за період від 1 до 5 місяців  - 300 гривень за голову;
  • за періоді від 5 до 9 місяців – 700 гривень за голову;
  • за періоді від 9 до 13 місяців – 1 500 гривень за голову.

Всю необхідну інформацію з питань отримання дотації можна отримати в Половинкинській сільській раді, за адресою с. Половинкине, вул. Миру, 20, тел. 06462 21195