Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Половинкинська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04337535) був реорганізований і увійшов до складу Старобільської громади

Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування

Проект "Я в своєму селі" за підтримки International Organization for Migration (IOM)

07.03.2018р на території Половинкинської  сільської ради в Половинкинському сільському Будинку культури відбувся вечір народної пісні "Вечониці". Він  пройшов на дружній ноті. Колектив «Мрія»  подарувавав людям веселий настрій своїми запальними піснями. Далі проходило обговорення прослуханих творів, кожний ділився своїми думками та побажаннями на майбутнє, а для створення більш комфортної атмосфери було запрошено всіх гостей за круглий стіл для частування чаєм та солодощами.

23.03.2018 року на території Половинкинської сільської ради в рамках проекту «Я в своєму селі» було організовано конкурс дитячіх малюнків : « Світ моїх мрій ». Батьки охоче відгукнулись на запрошення та активно долучилися до роботи разом з дітьми.

Малюки натхненно працювали з фарбами, олівцями та фломастерам, втілювали свої фантазії на аркушах паперу.

Організаторами конкурсу були члени ініціативної  групи (Сергієнко А.М., Гречаний С.І., Бондар Т.І.,  Перепечай А.О.,  Базалєй А.В.), які забезпечили комфортні умови дітей та батьків . Для більш затишної атмосфери та побудови діалогу між учасниками були запропоновані кава, чай  та солодощі. Кожний маленький учасник отримав подарунок у вигляді дитячої книжечки та солодкого призу.

Батьки висловили подяку за гарний настрій та приємно проведений час та внесли побажання частіше проводити подібні заходи.

30.03.2018р в Половинкинському сільському Будинку культури  відбувся вечір народної пісні « Історія романсу».Захід включав в себе коротке знайомство з історіею виникнення романсу, особливостями його написання та виконання романсу в українській культурі, було виконано безліч гарних пісень та продекламовано вірші.

Для старшого покоління це був приємний вечір, який був наповнений чуттєвими мелодіями у виконанні жіночого колективу « Мрія » та чоловічого колективу «Гуляй душа».

06.04.2018р на території Половинкинської сільської ради працювала невеличка творча майстерня з розпису писанок . Писанки, розписані дитячими руками були неймовірно гарні. Для дітей також була проведена вікторина з невеличкими призами . Дякуємо МОМ за матеріали для проведення заходу!

27.04.2018р за підтримки Міжнародної організації з міграції у рамках проекту "Я в своєму селі" у приміщенні Половинкинського сільського будинку культури відбулася фотовиставка "Історія села в обличчях".

За підтримки МОМ в рамках проекту "Я в своєму селі" на вулиці ім.І.Світличного відбулося свято "День вулиці"

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування