Звернення

      В центрі села Половинкине височіє будівля колишньої контори сільськогосподарського підприємства , яка своїм зовнішнім виглядом лякає мешканців села. Чому будівля має такий вигляд ? Чому прибудинкова територія завжди в незадовільному стані?

       Запитали в сільського голови, отримали відповідь. Власник -  Кулачка Олексій Миколайович, співробітник обласної прокуратури. Місцева влада неодноразово зверталась до нього з питанням наведення порядку біля «контори», як її називають односельці. Майже всі звернення залишились без уваги. Мовляв, як живу і працюю в місті Сєвєродонецьку, то не до Вас. Добре, спробували знайти порозуміння з батьком власника, до речі, мешканцем нашого села, головою Старобільської районної ради - Кулачка Миколою Олександровичем. Але сподівання були марні, біля будівлі трава некошена, все захаращене. І це при тому, що кожного дня сотні людей проходять повз цього покинутого приміщення , йдуть до школи, ведуть дітей до дитячого садка, прямують до магазинів, аптеки, церкви, до автобусної зупинки. Начебто, люди займаючи такі посади, повинні подавати приклад для всіх. Але ,мабуть,  щось змінилося і легше просто ігнорувати очевидне, ніж визнати свої недоліки. 

       Наше село за останні три роки змінилося, має привабливий вигляд. Постійно ведуться роботи з благоустрою території населеного пункту: облаштували сквер відпочинку біля садочка та школи, підтримується належний санітарний стан. Приємно спостерігати, що люди стають не такими пасивними, роблять зауваження тим, хто смітить, слідкують за  порядком.

      До сільської ради постійно звертаються мешканці села з усними скаргами та проханням навести лад з «конторою». І ці фото ( до речі, не викладаємо найгірші світлини ), хочеться вірити розбудять совість наших земляків, яка, до речі, міцно спить та не поспішає нагадати своїм господарям про їх громадські обов,язки.

      Будемо чекати… Якщо не спромоглися прибрати навіть до державного свята – Дня незалежності, то чи хоч до Нового року це відбудеться? А там скоро й сніг впаде, все засипе, а до весни люди забудуть?  (фото див в фотогалереї)

 

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *